Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (815 hl.)
 
1x za týden (347 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (385 hl.)
 
1x za měsíc (371 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (396 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2314
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD - Pozvánka do města sklářů

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
12. 07. 2010
Město Železný Brod leží v údolí řeky Jizery na rozhraní Krkonoš, Jizerských hor a Českého ráje. Žije zde přibližně 6 500 obyvatel. Turisté mohou v Železném Brodě navštívit spoustu zajímavých a poutavých míst.

Jedním z nich je koupaliště, které bylo minulý rok rekonstruováno. Je zde možnost zapůjčení slunečníků a opalovacích lehátek. Parkoviště je u areálu koupaliště zdarma. Návštěvnost v těchto letních dnech je opravdu vysoká. V sobotu 10. července se zde konal letní koncert Jaroslava Hutky. Dále mohou turisté zavítat do historického prostředí roubených a zděných staveb památkové zóny a památkové rezervace Trávníky. V městské galerii Vlastimila Rady se v době letních prázdnin pořádají tři výstavy, mimo nich je zde umístěna stálá expozice obrazů Vlastimila Rady. V současné době probíhá výstava kočárků a starých hraček od dob našich babiček. Jsou zde vystaveny kočárky z doby od roku 1900 do roku 2000. Druhá výstava, která začíná 21. července, je nazvaná Dva v jednom, je to výstava mladých umělců Jany Zhořové a Libora Novotného. Následovat bude výstava postaviček Českého ráje, která je nazvaná Za pověstmi Českého ráje a euroregionu Nisa. V Železném Brodě si opravdu každý najde to své a my Vás tímto srdečně zveme do tohoto krásného města sklářů.
Redaktor: Štěpánka Kolačná, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme