Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD - Pozvánka do města sklářů

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
12. 07. 2010
Město Železný Brod leží v údolí řeky Jizery na rozhraní Krkonoš, Jizerských hor a Českého ráje. Žije zde přibližně 6 500 obyvatel. Turisté mohou v Železném Brodě navštívit spoustu zajímavých a poutavých míst.

Jedním z nich je koupaliště, které bylo minulý rok rekonstruováno. Je zde možnost zapůjčení slunečníků a opalovacích lehátek. Parkoviště je u areálu koupaliště zdarma. Návštěvnost v těchto letních dnech je opravdu vysoká. V sobotu 10. července se zde konal letní koncert Jaroslava Hutky. Dále mohou turisté zavítat do historického prostředí roubených a zděných staveb památkové zóny a památkové rezervace Trávníky. V městské galerii Vlastimila Rady se v době letních prázdnin pořádají tři výstavy, mimo nich je zde umístěna stálá expozice obrazů Vlastimila Rady. V současné době probíhá výstava kočárků a starých hraček od dob našich babiček. Jsou zde vystaveny kočárky z doby od roku 1900 do roku 2000. Druhá výstava, která začíná 21. července, je nazvaná Dva v jednom, je to výstava mladých umělců Jany Zhořové a Libora Novotného. Následovat bude výstava postaviček Českého ráje, která je nazvaná Za pověstmi Českého ráje a euroregionu Nisa. V Železném Brodě si opravdu každý najde to své a my Vás tímto srdečně zveme do tohoto krásného města sklářů.
Redaktor: Štěpánka Kolačná, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme