Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (716 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1968
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

OSTROMĚŘ – Proti krizi dobrou náladou

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Obec Ostroměř - http://www.ostromer.cz
05. 07. 2010
"Proti krizi dobrou náladou" bylo motto druhého ročníku Ostroměřských slavností, které se konaly o víkendu 3. - 4. července. Zahájení slavností proběhlo v sobotu 3. července na hřišti za základní školou. Obec Ostroměř uspořádala druhý ročník také proto, že loňský první ročník zaznamenal nejen u občanů Ostroměře obrovské nadšení.

Během slavnostního zahájení postupně promluvili místostarosta Ostroměře Miroslav Vobořil, starosta Tomáš Gabriel, starosta Sboru dobrovolných hasičů Ostroměř Jaroslav Kubinec a místopředseda Senátu PČR Jiří Liška, který byl zároveň patronem Ostroměřských slavností 2010. Tělocvičná jednota Sokol Ostroměř si pro zahájení připravila dvě ukázky aerobiku. Nutno dodat, že cvičenkyně měly neskonalý obdiv diváků, protože bylo skutečně teplo. Po nich se již představil klaun Ferda, jenž pobavil hlavně ty nejmenší. Po dobu slavností byla vystavena hasičská technika Sboru dobrovolných hasičů z Ostroměře, a to jak ze současnosti, tak i z dob dávno minulých. Během soboty si mohli nechat návštěvníci vykouzlit extravagantní účes na hlavě od pracovnic G-salonu z Jičína. Pro děti byl připraven skákací hrad a trampolína a také se mohly seznámit s výrobou dřevěných hraček pana Pečenky z Hořic. Velice očekávané bylo vystoupení Vladimíra Hrona. Skvělé vystoupení tohoto imitátora postupně rozhýbalo spoustu návštěvníků, nechyběl ani starosta Tomáš Gabriel. Vladimír Hron se svou show nadchl každého. Jeho repertoár je velice široký, což předvedl i během svého hodinového vystoupení na Ostroměřských slavnostech. Během sobotního odpoledne vystoupily také například mažoretky z Podůlší nebo skupina Kaira s ukázkami orientálních tanců. Nedělní program se skládal z vystoupení dvou dechových souborů. Prvním z nich byla Hořičanka pod uměleckým vedením Jana Bílka a druhým dechovým souborem byla Moravěnka s Jiřím Helánem, pod vedením Vladimíra Pfeffera.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, Milan Maixner, střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme