Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

OSTROMĚŘ – Proti krizi dobrou náladou

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Obec Ostroměř - http://www.ostromer.cz
05. 07. 2010
"Proti krizi dobrou náladou" bylo motto druhého ročníku Ostroměřských slavností, které se konaly o víkendu 3. - 4. července. Zahájení slavností proběhlo v sobotu 3. července na hřišti za základní školou. Obec Ostroměř uspořádala druhý ročník také proto, že loňský první ročník zaznamenal nejen u občanů Ostroměře obrovské nadšení.

Během slavnostního zahájení postupně promluvili místostarosta Ostroměře Miroslav Vobořil, starosta Tomáš Gabriel, starosta Sboru dobrovolných hasičů Ostroměř Jaroslav Kubinec a místopředseda Senátu PČR Jiří Liška, který byl zároveň patronem Ostroměřských slavností 2010. Tělocvičná jednota Sokol Ostroměř si pro zahájení připravila dvě ukázky aerobiku. Nutno dodat, že cvičenkyně měly neskonalý obdiv diváků, protože bylo skutečně teplo. Po nich se již představil klaun Ferda, jenž pobavil hlavně ty nejmenší. Po dobu slavností byla vystavena hasičská technika Sboru dobrovolných hasičů z Ostroměře, a to jak ze současnosti, tak i z dob dávno minulých. Během soboty si mohli nechat návštěvníci vykouzlit extravagantní účes na hlavě od pracovnic G-salonu z Jičína. Pro děti byl připraven skákací hrad a trampolína a také se mohly seznámit s výrobou dřevěných hraček pana Pečenky z Hořic. Velice očekávané bylo vystoupení Vladimíra Hrona. Skvělé vystoupení tohoto imitátora postupně rozhýbalo spoustu návštěvníků, nechyběl ani starosta Tomáš Gabriel. Vladimír Hron se svou show nadchl každého. Jeho repertoár je velice široký, což předvedl i během svého hodinového vystoupení na Ostroměřských slavnostech. Během sobotního odpoledne vystoupily také například mažoretky z Podůlší nebo skupina Kaira s ukázkami orientálních tanců. Nedělní program se skládal z vystoupení dvou dechových souborů. Prvním z nich byla Hořičanka pod uměleckým vedením Jana Bílka a druhým dechovým souborem byla Moravěnka s Jiřím Helánem, pod vedením Vladimíra Pfeffera.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, Milan Maixner, střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme