Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Manifestace na SOŠT proti záměru Pardubického kraje

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
01. 07. 2010
Končící školní rok přinesl do Střední odbornou školu technickou v Litomyšli rozruch a starosti. V právě zveřejněném návrhu vedení Pardubického kraje se totiž objevil návrh na sloučení této školy s odborným učilištěm ve Svitavách a její přestěhování do Svitav. Budovy by měli podle stejného návrhu připadnout Zahradnické škole v Litomyšli. 23. června studenti technické školy podpořeni studenty a žáky dalších litomyšlských škol uspořádali spolu se pedagogy manifestaci. Chtěli tak vyjádřit nesouhlas s tím, co předkládá krajská radní pro školství Jana Pernicová.

Na podporu zachování technické školy vznikla petice. Petiční archy podepsalo jen za první 4 dny 7600 lidí.
Doporučujeme