Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LUKOVÁ – 100 let hasičů

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: CIDLINA svazek obcí - http://www.mikroregioncidlina.cz
29. 06. 2010
V Lukové se v sobotu 26. června konaly oslavy 100 let výročí založení sboru dobrovolných hasičů. Oslavy byly zahájeny průvodem. Úvodní slovo pronesl starosta lukovských hasičů pan Vojtěch Strašík.

Historii sboru dobrovolných hasičů nám přiblížil František Věchet, který připomenul, jak sbor vznikal a osoby, které stály u kolébky vzniku. Jiří Šustr, starosta obce, na závěr popřál hasičům, aby jejich práce byla oceněna a pochopena. Na těchto oslavách byla udělena ocenění mužům, kteří se svou prací snaží o to, aby hasičské sdružení neupadalo a stále bylo podporováno. Čestné uznání bylo uděleno panu Zdeňku Volejníkovi, Slavomíru Volejníkovi, Josefu Fiňkovi staršímu, Františku Věchetovi, Stanislavu Havlínovi a Rudolfu Volejníkovi. Toto ocenění převzali z rukou Vojtěcha Strašíka, Vladimíra Vondrušky, Jana Volejníka, Jiřího Šustra a Josefa Fiňka mladšího. K poslechu nám hrál dechový orchestr Skleněnka pod vedením pana Vacka. Od dvou hodin probíhaly závody mezi zúčastněnými 14 družstvy. K těmto závodům nám pověděl více informací starosta sboru dobrovolných hasičů Vojtěch Strašík. V Hradeckém kraji je 140 sborů dobrovolných hasičů. 
Redaktor: Štěpánka Kolačná, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme