Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (873 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2563
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Osobnosti města za rok 2009

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
29. 06. 2010
Slavnostní vyhlášení osobností roku 2009 města Nový Bydžov v oblasti kultura a sport se konalo 26. června v Jiráskově divadle. Rada města Nového Bydžova udělila titul ,,Osobnost města za rok 2009“ v kategorii: sport - jednotlivec, kultura – jednotlivec, sport – kolektiv, kultura – kolektiv.

Toto slavností vyhlášení měl organizačně na starosti ředitel divadla Petr Kruliš. Žena, která oslovila pořadatele a připravila program, je Pavlína Strnková. Večerem nás provázeli Luděk Smadiš a Kristýna Kociánová. Program byl velice bohatý. Vystoupil zde muzikálový herec Petr Macháček, rodák z Nového Bydžova, Novobydžovský chrámový sbor pod vedením Jiřího Vacka a dále například vystoupila Anežka Matoušková ze Základní umělecké školy Nový Bydžov. Cenu pro kategorii sportovec – kolektiv předal starosta města Pavel Louda. Rada města Nového Bydžova udělila titul ,,Osobnost města za rok 2009“ mladším žákům Stadionu Nový Bydžov - lední hokej. Tento tým má za sebou 27 odehraných utkání, z toho 21 vítězných. Vedoucí týmu je pan Josef Rosůlek, který od starosty města převzal pamětní list, kytici a dárkový koš. V kategorii kultura - kolektiv byli nominováni: Kantoři – folková skupina, divadelní spolek Jirásek, divadelní spolek Učitelky hrají dětem a Novobydžovský chrámový sbor. V této kategorii získal cenu z rukou Bohumila Orla Novobydžovský chrámový sbor. V kategorii sportovec roku 2009 udělila Rada města titul panu Jiřímu Kučerovi. Obraz od pana Skalického, kytici a pamětní list města Nový Bydžov předal starosta města Pavel Louda. V kategorii kultura jednotlivec byly nominováni Ondřej Vávra, Jan Filip, Jiří Vacek, Pavlína Strnková, Jaroslav Prokop. Nakonec Rada města udělila titul ,,Osobnost města za rok 2009“ panu Jaroslavu Prokopovi. V Jiráskově divadle byla velice příjemná, slavností atmosféra.
Redaktor: Štěpánka Kolačná, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme