Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Dirty Way pokřtili své první album

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
25. 06. 2010
V hudebním klubu KOTELNA v Litomyšli proběhl 18. června koncert mladé skupiny Dirty Way a křest prvního oficiálního alba s názvem Naše generace. Hosty akce se stali muzikanti ze skupin Roksound a Last Time.

Před tím, než vydali aktuální album Naše generace, natočili chlapci v roce 2008 demo „...a tak užívej“, kde se poprvé objevila například skladba Tamagotchi Boy. O rok později natočili dalších 8 písní na demo s názvem „Nohama na zemi“. Zazněly na něm třeba skladby Říkej mi co chci nebo Leť výš.

Nové album Naše generace bylo dokončeno necelých 14 dní před křtem a kolekci 13 písniček uzavírá symbolicky skladba Hudba pro všechny, ve které hostuje raper Wotka. Touto písní chlapci jakoby chtěli říci, že nemají ambice dělat nějakou hudební revoluci, spíš se bavit, bavit fanoušky a hlavně hodně hrát. To se jim snad bude dařit, ještě do konce letošních prázdnin mají nasmlouváno 8 koncertů, z toho dva na Slovensku.

Doporučujeme