Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (674 hl.)
 
1x za týden (255 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (289 hl.)
 
1x za měsíc (274 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (295 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1787
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Dirty Way pokřtili své první album

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
25. 06. 2010
V hudebním klubu KOTELNA v Litomyšli proběhl 18. června koncert mladé skupiny Dirty Way a křest prvního oficiálního alba s názvem Naše generace. Hosty akce se stali muzikanti ze skupin Roksound a Last Time.

Před tím, než vydali aktuální album Naše generace, natočili chlapci v roce 2008 demo „...a tak užívej“, kde se poprvé objevila například skladba Tamagotchi Boy. O rok později natočili dalších 8 písní na demo s názvem „Nohama na zemi“. Zazněly na něm třeba skladby Říkej mi co chci nebo Leť výš.

Nové album Naše generace bylo dokončeno necelých 14 dní před křtem a kolekci 13 písniček uzavírá symbolicky skladba Hudba pro všechny, ve které hostuje raper Wotka. Touto písní chlapci jakoby chtěli říci, že nemají ambice dělat nějakou hudební revoluci, spíš se bavit, bavit fanoušky a hlavně hodně hrát. To se jim snad bude dařit, ještě do konce letošních prázdnin mají nasmlouváno 8 koncertů, z toho dva na Slovensku.

Doporučujeme