Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV - Otevřená škola 2010

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
22. 06. 2010
V sobotu 19. června se na Základní škole Václava Klimenta Klicpery pořádal den otevřených dveří. Otevřená škola 2010, jak zní oficiální název akce, se pořádá pravidelně, a to vždy ve dvouletém intervalu. Otevřená škola probíhala ve dnech 18. a 19. června.

Program byl velice bohatý. Žáci na dnu otevřených dveří především představovali svoje mimoškolní aktivity a své koníčky. Každá učebna byla vyzdobena do určitého stylu, jako například les, sport, pravěk, vesmír, květinářství, kde probíhal i prodej květin. Mohli jsme zde vidět i rodinné mazlíčky, které si děti do školy přinesly. Tuto výzdobu si připravili především žáci prvního stupně. Druhý stupeň představil veřejnosti své koníčky, kterými byly například sport, umění, chovatelství, modelářství. V učebně fyziky, kde si program připravili žáci 8. A, nám byly ukázány různé pokusy. Dokonce si jeden student dal takovou práci, že uvedl do provozu sto let starý parní stroj. Dále byly veřejnosti představeny pokusy jako rozklad světla a pomocí induktoru vytvořený blesk. Další pokusy probíhaly v učebně chemie. Nechyběly ani sportovní akce. Součástí Otevřené školy bylo i filmové představení krátkých filmů a pohádek v Jiráskově divadle, kde byl vstup zdarma. Dobrovolný vstup byl při návštěvě školy. Občerstvení bylo zajištěno na školním dvoře a v bufetu. Redaktor: Štěpánka Kolačná, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme