Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (392 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2299
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV - Otevřená škola 2010

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
22. 06. 2010
V sobotu 19. června se na Základní škole Václava Klimenta Klicpery pořádal den otevřených dveří. Otevřená škola 2010, jak zní oficiální název akce, se pořádá pravidelně, a to vždy ve dvouletém intervalu. Otevřená škola probíhala ve dnech 18. a 19. června.

Program byl velice bohatý. Žáci na dnu otevřených dveří především představovali svoje mimoškolní aktivity a své koníčky. Každá učebna byla vyzdobena do určitého stylu, jako například les, sport, pravěk, vesmír, květinářství, kde probíhal i prodej květin. Mohli jsme zde vidět i rodinné mazlíčky, které si děti do školy přinesly. Tuto výzdobu si připravili především žáci prvního stupně. Druhý stupeň představil veřejnosti své koníčky, kterými byly například sport, umění, chovatelství, modelářství. V učebně fyziky, kde si program připravili žáci 8. A, nám byly ukázány různé pokusy. Dokonce si jeden student dal takovou práci, že uvedl do provozu sto let starý parní stroj. Dále byly veřejnosti představeny pokusy jako rozklad světla a pomocí induktoru vytvořený blesk. Další pokusy probíhaly v učebně chemie. Nechyběly ani sportovní akce. Součástí Otevřené školy bylo i filmové představení krátkých filmů a pohádek v Jiráskově divadle, kde byl vstup zdarma. Dobrovolný vstup byl při návštěvě školy. Občerstvení bylo zajištěno na školním dvoře a v bufetu. Redaktor: Štěpánka Kolačná, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme