Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (865 hl.)
 
1x za týden (387 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (426 hl.)
 
1x za měsíc (414 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (444 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2536
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Odvoz posledních soch Aleše Veselého z města

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
17. 06. 2010
Téměř přesně po roce skončila 9. června v Litomyšli rozsáhlá výstava monumentálních soch Aleše Veselého. V poslední etapě se z města odvezly všechny s výjimkou dvou v Klášterních zahradách. Ostatní sochy se stěhují do ateliéru autora ve Středoklukách.

Celkem 17 soch bylo v Litomyšli postupně instalováno od 26. května loňského roku. Umístění navrhl architekt Josef Pleskot a výstava Aleše Veselého se stala hlavní výstavou Smetanovy výtvarné Litomyšle roku 2009. Jak se dalo čekat, odvážná výstava často několikatunových soch vyvolala řadu diskuzí. Nyní dílo Aleše Veselého symbolicky předává štafetu dalšímu ročníku Smetanovy výtvarné Litomyšle, třeba kresbám, obrazům a plastikám Theodora Pištěka.
Doporučujeme