Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Akademie ZŠ Školní

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
16. 06. 2010
V Městském divadle v Železném Brodě uspořádali žáci místní základní školy tradiční Školní akademii ve středu 16. června. S připraveným programem vystoupily postupně všechny třídy a děti předvedly svým blízkým, co si připravily. 

Během zhruba dvouhodinového programu mohli návštěvníci vidět zpívání, hru na hudební nástroje, pohádky hrané trochu jinak, tancování či parodii na hudební soutěž. Děti si dávaly opravdu záležet, předváděly skvělé výkony, protože se chtěly blýsknout před svými rodiči. Ti samozřejmě jejich výkony odměňovali pokaždé bouřlivým potleskem. Všechna vystoupení se líbila a měla u návštěvníků školní akademie úspěch. Celkem se během odpoledne na pódiu vystřídalo přibližně 300 dětí.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme