Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (677 hl.)
 
1x za týden (257 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (291 hl.)
 
1x za měsíc (275 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (297 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1797
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Mezinárodní turnaj v judu

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
14. 06. 2010
V sobotu 12. června se na zimním stadionu v Novém Bydžově uskutečnil již 12. ročník Mezinárodního turnaje v judu, v letošním roce poprvé jako součást turnaje O pohár Josefa Verfla. Turnaj probíhal po celý den a zápasilo se celkem na pěti tatami.

Mezinárodní turnaj pořádal SKP Judo Nový Bydžov (www.judonb.cz) patřící pod Dům dětí a mládeže při Základní škole Karla IV. V současné době má oddíl 123 registrovaných členů. Samotný kroužek juda v Novém Bydžově vznikl již v roce 1992. Sobotní turnaj byl rozdělen do několika věkových a váhových kategorií. Mláďata zápasila 2 minuty, starší žáci 3 minuty a dorostenci 4 minuty. Sobotní turnaj prověřil um mladších i starších judistů. Vždy vzešel vítěz a poražený, ale pokaždé si prokázali vzájemnou úctu. Z kodexu judisty proto také citujeme: Judo učí sebeovládání, porozumění druhým, je to škola společenské přizpůsobivosti, má svoje pevné zásady, které se předávají z generace na generaci.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová 

Doporučujeme