Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Tradiční jarmareční veselí

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
14. 06. 2010
Tradiční jarmareční veselí proběhlo ve dnech 11. až 13. června v Železném Brodě, kde se konal slavný Železnobrodský jarmark. Zahájen byl předáním jarmarečních práv od starosty města Václava Horáčka na balkónu radnice. Aby návštěvníci jarmarku věděli, jak se chovat, četly se regule se zdůrazněním trestů za případné loupeže či opilost.

Následoval průvod, v jehož čele šel starosta města, který byl doprovázen členy z divadelního souboru Tyl. Průvod došel na Malé náměstí, kde se jarmareční komise přesvědčovala o kvalitě zdejších stánků. Pokud byla komise spokojena, obdržel stánek certifikát kvality. Z loňského jarmarku obhájila svůj certifikát také rodina Uhlířova, provozující tradiční rybolov. Na Železnobrodském jarmarku se také letos sešlo hodně stánků nabízejících všelijaké zboží. Ovšem jarmark není tvořen jen stánkovým prodejem, je doplněn vystoupením různých kapel nebo ukázkou zajímavých činností. Děti i dospělí měli možnost vyzkoušet atrakce, kterých bylo po celém městě požehnaně. Jarmarku přálo počasí, takže radost nekazilo návštěvníkům snad vůbec nic. Návštěvnost Železnobrodského jarmarku byla jako vždy úctyhodná. Příští ročník proběhne ve dnech 10. až 12. června 2011.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová 

Doporučujeme