Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Město chystá stavbu domova pro seniory

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
14. 06. 2010
O výstavbě nového domova důchodců se v Litomyšli hovoří už delší dobu. Poté, co město nedávno upustilo od úvah umístit domov důchodců do jedné z nevyužitých budov nemocnice, se nyní intenzivně pracuje na nové projektové dokumentaci nutné pro žádost o dotaci.

Nový domov důchodců by měl být mírně nadstandardní. V 1. podlaží bude prádelna, žehlírna a sušárna. Samotné pokoje mají mít kuchyňku a sociální zařízení. Mimo technického zázemí bude v domově společenská místnost, jídelna a doplňující služby, které mají obyvatelům zpříjemňovat pobyt.
Doporučujeme