Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – První zahradní slavnost v zámeckém parku

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
11. 06. 2010
V jičínském zámeckém parku se ve čtvrtek 10. června konala první zahradní slavnost s názvem Svému městu. Akce v zámeckém parku přilákala širokou jičínskou veřejnost a připravený program potěšil každého. Při zahájení slavnosti se představil například dětský folklorní soubor Jičíňáček nebo mažoretky z I. základní školy.

Od 21,00 hodin se návštěvníkům představila skupina ABBA REVIVAL. Nálada v parku byla příjemná a uvolněná, každý si užíval krásného teplého dne a vystoupení kapely k tomu jistě také přispělo. S nastupujícím večerem se přiblížilo odpočítávání slavnostního prvního rozsvícení zámeckého parku, na které byl připraven starosta města Jičína Martin Puš. Za vydatné podpory přítomných návštěvníků se odpočítalo rozsvícení zámeckého parku, který v kouzlu tmy a světel vybízel k romantickým procházkám. První zahradní slavnost se vydařila na výbornou, takže se můžeme těšit na další.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Monika Podobská, Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme