Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Dětský den s Continentalem

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
07. 06. 2010
4. června proběhl na stadionu v Lipách Dětský den pořádaný jičínskými házenkáři. Hned u vchodu čekalo na děti policejní auto, které si mohly prohlédnout, a tam také dostaly kartičku se svým otiskem prstů. S kartičkou potom postupně obcházely připravené soutěže a již za 3 zdárně absolvované disciplíny obdržely děti dárkové balíčky se sladkostmi.

Obsluhu u jednotlivých soutěží zajišťovali členové házenkářského týmu. Děti si užívaly krásného dne a nadšeně chodily od jedné soutěže ke druhé. Naplánovaný přílet vrtulníku Policie ČR byl bohužel zrušen, protože vrtulník odvolali na pomoc zaplavené Moravě. Ovšem seskok parašutistů se uskutečnil za obrovského zájmu všech přítomných dětí i rodičů. Po nabrání vhodné výšky letadla se k zemi začali pomalu snášet tři parašutisté. Jejich doskok na zem byl pokaždé odměněn potleskem. Vzápětí se ale ocitli pod palbou zvídavých otázek, které se týkaly teorie samotných seskoků. Dětem přišel zazpívat Petr Poláček, známý ze soutěže Superstar, který vystoupil společně se skupinou Bad Name. Program trval do pozdních hodin a byl zakončen diskotékou. Zhruba 700 dětí, které přišly na Dětský den s Continentalem, se bavilo na výbornou.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová 

Doporučujeme