Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (393 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2300
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Dětský den s Continentalem

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
07. 06. 2010
4. června proběhl na stadionu v Lipách Dětský den pořádaný jičínskými házenkáři. Hned u vchodu čekalo na děti policejní auto, které si mohly prohlédnout, a tam také dostaly kartičku se svým otiskem prstů. S kartičkou potom postupně obcházely připravené soutěže a již za 3 zdárně absolvované disciplíny obdržely děti dárkové balíčky se sladkostmi.

Obsluhu u jednotlivých soutěží zajišťovali členové házenkářského týmu. Děti si užívaly krásného dne a nadšeně chodily od jedné soutěže ke druhé. Naplánovaný přílet vrtulníku Policie ČR byl bohužel zrušen, protože vrtulník odvolali na pomoc zaplavené Moravě. Ovšem seskok parašutistů se uskutečnil za obrovského zájmu všech přítomných dětí i rodičů. Po nabrání vhodné výšky letadla se k zemi začali pomalu snášet tři parašutisté. Jejich doskok na zem byl pokaždé odměněn potleskem. Vzápětí se ale ocitli pod palbou zvídavých otázek, které se týkaly teorie samotných seskoků. Dětem přišel zazpívat Petr Poláček, známý ze soutěže Superstar, který vystoupil společně se skupinou Bad Name. Program trval do pozdních hodin a byl zakončen diskotékou. Zhruba 700 dětí, které přišly na Dětský den s Continentalem, se bavilo na výbornou.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová 

Doporučujeme