Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Akční Den dětí

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
31. 05. 2010
Mezinárodní den dětí připadá letos na úterý, ovšem v Železném Brodě připravili zajímavou akci v rámci tohoto dne již v neděli 30. května. Akci pořádala Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod, město Železný Brod a spolupracovaly místní sportovní organizace. Děti společně s rodiči absolvovali trasu od sokolovny k dalším stanovištím, kde byly připravené všelijaké úkoly.

Na nábřeží Obránců míru čekala na děti zkouška v dokonalé koncentraci, u střeleckého klubu si vyzkoušely střelbu ze vzduchovky. Akci na chvíli poznamenala nepřízeň počasí, ale aspoň byl čas na odpočinek. Tenisový klub vyzkoušel děti z odpalování míčků, skautský oddíl si například připravil vědomostní a dovednostní soutěže. Většina úkolů byla zaměřená na zručnost, děti ukázaly, jak dokážou být šikovné a některé i výborně pohybově nadané. Vodácký oddíl měl připravené dva rafty pro 10 osob a jimi se sjížděla Jizera. Tato disciplína se setkala u dětí s velkým nadšením. Do Dětského dne se zapojil také Sbor dobrovolných hasičů, děti si vyzkoušely práci s hasičskými potřebami. Přímo v sokolovně bylo připraveno nepřeberné množství různých dovednostních disciplín. Loutkářský soubor Na židli z Turnova pobavil děti svým představením, které během dne odehrál hned dvakrát. 2. ročník Dne dětí v Železném Brodě se setkal s velkým úspěchem. Oproti loňskému ročníku vzrostl hlavně počet dětí, které se akce zúčastnily, letos jich bylo 125.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová 

Doporučujeme