Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Květnová tisková konference města

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
26. 05. 2010
Květnová tisková konference města Litomyšle proběhla netradičně v prostorách informačního centra na zámku. Po úvodní informaci starosty Kortyše o novém územním plánu města v návaznosti na trasu budoucí rychlostní komunikace přišli s pozvánkou na dny otevřených dveří Integrovaného záchranného systému zástupci hasičů a policie. Vedoucí odboru místního hospodářství zveřejnil výsledky snah o lepší třídění komunálního odpadu.

Vedoucí správy státního zámku přišla s novinkami a zhodnocením dosavadních rozšíření v nabídce prohlídkových tras, jako je celoroční zpřístupnění zámecké věže, prohlídka podzemních chodeb a nebo čerstvě akce prohlídek běžně nepřístupných prostorů s osobní účastí kastelánky. Ředitelka Evropského školícího centra informovala novináře o projektu speciální bonusové karty, která má usnadnit návštěvníkům zámeckého návrší orientaci v nabídce místních atraktivit. Na tiskové konferenci mělo zastoupení litomyšlské gymnázium. Ředitelka školy představila novinářům studenta Filipa Naisera, který se nedávno zúčastnil prestižní vědeckotechnické soutěži ve Spojených státech.
Doporučujeme