Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – Internát je přestěhován

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
11. 05. 2010
Střední odborné učiliště Lázně Bělohrad zažilo v uplynulých dnech velké stěhování svého internátu z budovy zámku do prostor areálu U Lva, kde se zrekonstruovaly prostory na příchod studentů. Samotného stěhování se aktivně zúčastnili i žáci a největší nápor měli 30. dubna. 

Navečer téhož dne se u zámku konala tzv. pomyslná rozlučka s bývalým internátem. Skončila totiž jedna etapa v historii bělohradského zámku. Nové prostory jsou vhodnější než ty původní. Ačkoliv jsou pokoje menší, než na jaké byli studenti zvyklí, ostatní je takřka bezchybné. Žáci mají k dispozici velkou společenskou místnost, nové sociální zařízení a spoustu venkovního prostoru na využití volného času. Areál U Lva byl škole nabídnut městem Lázně Bělohrad. Zámek čekají velké změny a opravy. Střední odborné učiliště Lázně Bělohrad má ve svém majetku Kotykův mlýn, který by do budoucna mohl sloužit jako internát. Odchod ze zámku po 51 letech nebyl určitě jednoduchý, a to jak pro studenty, tak hlavně pro zaměstnance internátu. Snad budou v nových prostorách s krásným výhledem spokojeni.
Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Jitka Sochorová, Luděk Vondrouš, střih: Luděk Vondrouš

Související příspěvky:
LÁZNĚ BĚLOHRAD – Den otevřených dveří SOU (14.01.2011)
LÁZNĚ BĚLOHRAD – 50 let SOU (13.06.2009)
Doporučujeme