Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (392 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2299
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Festival IRON BROD FEST

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
26. 04. 2010
Dne 24. dubna se v Železném Brodě konal první ročník festivalu IRON BROD FEST. Festival byl zahájen v 15 hodin. Účastnila se desítka kapel ze Železného Brodu a jeho okolí. Celým programem festivalu provázel moderátor Jarda Hoření. 

Město Železný Brod se podílí na pořádání festivalu. Především zajistilo celé zázemí, zaplatilo zvukaře, pronajalo a zaplatilo režii sálu v místní sokolovně. Primární pro starostu města, Václava Horáčka, je to, aby se mladí lidé bavili a věří tomu, že byl festival natolik úspěšný, že by tímto 1. ročníkem mohla být zahájena tradice a festival se opakoval i v následujících letech. Hlavním organizátorem byl Michal Ivanov, který sehnal a pozval hudební kapely, které zde vystoupily. Na pořádání festivalu se také podíleli Petr Macek a Šimon Gajzler. Slyšet jsme zde mohli například kapelu Bruska, Dekolt, Hallodrn a taky turnovskou skupinu Silent Session. Zajímavostí v tomto hudebním večeru byla exhibice, kterou si připravili Michal Bittner a Tomáš Sedlmaier - kluci, kteří necelé tři roky trénují jízdu na kolech - tzv. BIKETRIAL. Kapely předvedly obdivuhodné výkony a my jen doufáme, že za rok se na této akci opět uvidíme.
Redaktor: Štěpánka Kolačná, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme