Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE – Cenu Modrá Niké převzal Pavel Jílek

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
15. 04. 2010
V obřadní síni v Hořicích proběhlo ve středu 14. dubna slavnostní vyhlášení ankety "Sportovci města Hořic roku 2009". Na úvod promluvil starosta Hořic Ivan Doležal, který poděkoval sportovcům za jejich vynikající úspěchy a připomněl, jak město podporuje sport. Přivítal také vzácného hosta, poslance Zdeňka Lhotu, který zde zastupoval Nadační fond Modrá Nike.

O kulturní zpestření se postarali studenti Základní umělecké školy Melodie. Předseda sportovní komise Aleš Svoboda představil nominované a v jednotlivých kategoriích vyhlásil vítěze. Celkem bylo v osmi kategoriích nominováno 21 sportovců. Ceny sportovcům předával starosta Ivan Doležal, místostarostka Hana Richtermocová a ředitel Sportovního zařízení města Hořice Martin Sodomek. Mezi oceněnými sportovci byl František Kráčmar – kuželky, Štěpánka Hofmanová – všestrannost, gymnastika, Vojtěch Tulka – kuželky, Ivan Horáček – kulturistika a kolektiv mažoretek Poupata. Osobností roku se stal Martin Pour. Dále bylo uděleno pět medailí za zásluhy o rozvoj hořického sportu a vyhlášen byl také trenér roku, kterým se stal František Kráčmar. Do sportovní síně slávy byl slavnostně uveden Pavel Jílek, který se věnoval a stále věnuje hodu oštěpem. Z rukou poslance Zdeňka Lhoty převzal krásnou sošku Modrá Niké. Z úspěchů oceněného Pavla Jílka jmenujme alespoň čtyřnásobné získání titulu mistra republiky. Pan Jílek úspěšně reprezentoval tehdy Československou republiku v hodu oštěpem a vlastně tomu tak činí dodnes, jednu z nejcennějších medailí získal v roce 2009, kdy vyhrál zlatou medaili v Lahti ve Finsku na mistrovství světa. Sedmé vyhlášení sportovce roku města Hořice se neslo ve velmi příjemné a uvolněné atmosféře.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová
Doporučujeme