Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE – III. Květinový ples

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
12. 04. 2010
Již třetí ročník Květinového plesu se konal v pátek 9. dubna v Městském sále v Úpici. Před zahájením plesu proběhla také důkladná zkouška jednoho z mnoha předtančení. S blížícím se jarem se lidé přišli rozloučit s plesovou sezónou na Květinový ples, který pořádala taneční skupina La Stirgo. K poslechu i k tanci hrála skupina Relax z Police nad Metují.

Tancechtiví návštěvníci se začali scházet na poslední ples sezóny nejen proto, aby si sami zatančili, ale také proto, aby zhlédli taneční umění skupiny La  Stirgo. Mezi jednotlivá předtančení byly vloženy taneční série pro návštěvníky plesu. První tanec patřil starostce města Úpice Iljaně Beránkové a vedoucímu skupiny La Stirgo Janu Šindýlkovi. O předtančení se starala pořádající skupina La Stirgo, ovšem vystoupily také mažoretky ze Základní umělecké školy Anny Marie Buxton Úpice. Nálada byla po celou dobu plesu veselá a uvolněná. Lidé mohli hodit starosti všedních dní za hlavu a na chvíli se odreagovat tancem. Taneční skupinu La Stirgo můžete vidět v květnu na Dnech úpické kultury v Ratibořicích a připravují také gotické předtančení na hradě Vízmburk.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová 

Doporučujeme