Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (718 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (331 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1971
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Výstava fotografa Miroslava Sychry

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
07. 04. 2010
Od poloviny března je v městském muzeu a galerii ve Svitavách k vidění výstava svitavského fotografa Miroslava Sychry. Vernisáž byla zajímavá i tím, že si umělec na akci sám zazpíval a dokázal tím svou všestrannost.

Absolvent Filmové akademie múzických umění v Praze se fotografii profesionálně věnuje už více než tři desetiletí a fotí vše od architektury po gastronomii a pokud si koupíte pohlednici nebo kalendář Svitav, je pravděpodobné, že na ni budou právě jeho snímky.

Kromě výtvarné práce se Miroslav Sychra realizuje také jako herec v divadelním spolku Zaklep a na začátku pořadu jsme ho viděli v roli zpěváka, jinak převážně učitelského, svitavského sboru Červánek.

Doporučujeme