Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Novinky v ambulancích Svitavské nemocnice

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
07. 04. 2010
Svitavská nemocnice přišla v poslední době s několika novinkami v oblasti služeb a provozu specializovaných ambulancí. První z nich je tzv. Nutriční ambulance, zatím umístěná vedle příjmové ambulance interního oddělení v 1. patře nemocnice.

Do nutriční ambulance se lze objednat pouze s písemným doporučením příslušného ošetřujícího lékaře na základě odborných kritérií.

Další novinkou ve Svitavské nemocnici je nový přístroj v plicní ambulanci. Zařízení americké firmy Medgrafics je určeno k přesné diagnostice funkce plic.

Vyšetření je jednoduché a bezbolestné a do půl hodiny pacient obdrží výsledek. Plicní oddělení plánuje v blízké budoucnosti měření alergických podnětů, důležité pro diagnostiku bronchiálního astmatu u dospělých, ale zvláště u dětí.

Od počátku roku 2010 v nemocnici ve Svitavách fungují také dvě nové ambulance na oddělení chirurgie. První z nich je traumatologická, druhá se specializuje na hojení chronických ran.

Pacientů přibývá a nemocnice chce tímto způsobem nejen dále zkvalitňovat své služby, ale také zkrátit čekací doby na ošetření.

Doporučujeme