Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (868 hl.)
 
1x za týden (390 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (427 hl.)
 
1x za měsíc (417 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (448 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2550
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Novinky v ambulancích Svitavské nemocnice

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
07. 04. 2010
Svitavská nemocnice přišla v poslední době s několika novinkami v oblasti služeb a provozu specializovaných ambulancí. První z nich je tzv. Nutriční ambulance, zatím umístěná vedle příjmové ambulance interního oddělení v 1. patře nemocnice.

Do nutriční ambulance se lze objednat pouze s písemným doporučením příslušného ošetřujícího lékaře na základě odborných kritérií.

Další novinkou ve Svitavské nemocnici je nový přístroj v plicní ambulanci. Zařízení americké firmy Medgrafics je určeno k přesné diagnostice funkce plic.

Vyšetření je jednoduché a bezbolestné a do půl hodiny pacient obdrží výsledek. Plicní oddělení plánuje v blízké budoucnosti měření alergických podnětů, důležité pro diagnostiku bronchiálního astmatu u dospělých, ale zvláště u dětí.

Od počátku roku 2010 v nemocnici ve Svitavách fungují také dvě nové ambulance na oddělení chirurgie. První z nich je traumatologická, druhá se specializuje na hojení chronických ran.

Pacientů přibývá a nemocnice chce tímto způsobem nejen dále zkvalitňovat své služby, ale také zkrátit čekací doby na ošetření.

Doporučujeme