Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Zahájení návštěvní sezóny na zámku

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
05. 04. 2010
Návštěvní sezóna na zámku v Litomyšli začala v roce 2010 o týden dříve, než je obvyklé. Už 27. a 28. března mnoho návštěvníků zaplnilo zámeckou pokladnu a vydalo se s průvodcem na první prohlídky do zámeckých komnat.

Jak se ukázalo, velkým lákadlem pro příchozí se tentokrát stalo mimořádné zpřístupnění zámecké věže, která byla po dlouhá léta veřejnosti uzavřena. Mimo hlavní vchod v přízemí, vedou do věže ještě tajné dveře v jednom ze zámeckých pokojů v prvním patře. Za odměnou, ve formě krásného výhledu na celou Litomyšl i blízké okolí, je ovšem třeba zdolat ještě 130 kamenných schodů.
Doporučujeme