Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Seznam parkovacích míst ve města na webu

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
05. 04. 2010
Parkovací místa v Litomyšli lze i s podrobnými informacemi v současné době vyhledat na oficiálních webových stránkách města. Tato novinka umožňuje návštěvníkům Litomyšle dopředu si naplánovat, kde by mohli své auto zaparkovat. Databáze by mohla napomoci směrovalo vozidla na parkovací plochy mimo centrum Litomyšle. Tedy alespoň ta auta, která nepotřebují v centru nic nakládat a vykládat.

Do přehledu parkovišť se lze dostat přes internetové stránky Litomyšle. Pod sekcí město je nová položka parkovací plochy. Kliknutím na příslušné parkovací místo v Litomyšli se návštěvník stránek dostane až na mapu, kde lze odečíst přesné souřadnice GPS a ty pak zadat do navigačního systému v automobilu.
Doporučujeme