Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Velikonoční jarmareček

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
01. 04. 2010
Blíží se tradiční svátky jara, Velikonoce, a při té příležitosti uspořádala Základní škola Železný Brod, Pelechovská, ve středu 31. března Velikonoční jarmareček. Po otevření jarmarečku se škola zaplnila nadšenými lidmi během chvíle.

Právě díky nepřízni počasí se jarmareček přestěhoval do budovy školy, i tak ale přišla velká spousta lidí. Nabízeným zbožím byly převážně věci, které si žáci vyrobili sami. Zapojili se také rodiče dětí, nejčastěji tím, že napekli různé dobroty. Návštěvníci jarmarečku si mohli vybírat různé dekorace, které více či méně symbolizují Velikonoce a jaro. K dispozici bylo i občerstvení, teplé nápoje, perníčky, koláče a jiné pamlsky. Podpořit žáky přišel také starosta Železného Brodu, který tuto akci, kterou si děti organizují převážně sami, považuje ze velice zdařilou. Jak se již zmínil pan starosta v rozhovoru, děti si zkusily také role prodejců a nabízely vystavené zboží a také inkasovaly peníze. Projevily se jako zdatní obchodníci, během několika chvil začaly vystavené věci mizet v rukou kupujicích. Na jarmarečku panovala veselá a uvolněná nálada a lidé odcházeli se zakoupenými výrobky spokojení.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová 

Doporučujeme