Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (718 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (331 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1971
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Velikonoční jarmareček

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
01. 04. 2010
Blíží se tradiční svátky jara, Velikonoce, a při té příležitosti uspořádala Základní škola Železný Brod, Pelechovská, ve středu 31. března Velikonoční jarmareček. Po otevření jarmarečku se škola zaplnila nadšenými lidmi během chvíle.

Právě díky nepřízni počasí se jarmareček přestěhoval do budovy školy, i tak ale přišla velká spousta lidí. Nabízeným zbožím byly převážně věci, které si žáci vyrobili sami. Zapojili se také rodiče dětí, nejčastěji tím, že napekli různé dobroty. Návštěvníci jarmarečku si mohli vybírat různé dekorace, které více či méně symbolizují Velikonoce a jaro. K dispozici bylo i občerstvení, teplé nápoje, perníčky, koláče a jiné pamlsky. Podpořit žáky přišel také starosta Železného Brodu, který tuto akci, kterou si děti organizují převážně sami, považuje ze velice zdařilou. Jak se již zmínil pan starosta v rozhovoru, děti si zkusily také role prodejců a nabízely vystavené zboží a také inkasovaly peníze. Projevily se jako zdatní obchodníci, během několika chvil začaly vystavené věci mizet v rukou kupujicích. Na jarmarečku panovala veselá a uvolněná nálada a lidé odcházeli se zakoupenými výrobky spokojení.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová 

Doporučujeme