Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (589 hl.)
 
1x za týden (194 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (214 hl.)
 
1x za měsíc (201 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (231 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1429
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - 4. ročník semináře ORL

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
01. 04. 2010
Na konci března se po roce opět sjeli do Svitav lékaři z celé České republiky na demonstrační kurz specializovaný na operace středního ucha. Přednášet a spolu s místními lékaři také operovat přijeli odborníci špičkových pracovišť, jako je ORL klinika v Pardubicích a Dětská ORL klinika v Brně. Jediný seminář svého druhu v České republice má omezenou kapacitu 25-30 účastníků, proto se opakuje a každý rok přijíždějí další lékaři. Letos je to už 4. ročník.

Pro pořadatele je tento kurz zároveň příležitostí, jak upozornit veřejnost na to, že oddělení ORL Svitavské nemocnice provádí operace středouší a chronického středoušního zánětu a že tedy pacienti s těmito potížemi nemusí za operacemi jezdit až do Brna či do Prahy.

Ve způsobu provádění operací středního ucha se zatím žádný překotný vývoj nekoná. Stále se ale zdokonalují přístroje a hlavně materiály používané k různým náhradám poškozených částí středního ucha.

Doporučujeme