Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (719 hl.)
 
1x za týden (290 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (326 hl.)
 
1x za měsíc (309 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (332 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1976
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - KOVO Junior 2010

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
01. 04. 2010
V polovině března se na Středním odborném učilišti ve Svitavách uskutečnil 10. ročník soutěže odborných dovedností KOVO Junior 2010. Soutěž určená pro žáky 3. ročníku oboru mechanik seřizovač proběhla pod hlavičkou celostátní soutěže řemeslných oborů „České ručičky“ a zúčastnilo se jí 14 žáků ze sedmi škol a učilišť z celé republiky.

Soutěžní den je rozdělen na dvě poloviny, 4 hodiny mají žáci na technickou přípravu a 4 hodiny na výrobu zadané součástky. V týmu jsou vždy dva žáci z jedné školy, jeden zpracovává výrobek na fréze, druhý na soustruhu.

Kvalitní příprava a možná i to domácí prostředí nakonec přineslo Janu Groulíkovi první místo, hned za ním se umístil Tomáš Navrátil taktéž ze svitavského učiliště. Vítězný žák převezme kromě věcných cen také zlatou plaketu soutěže České ručičky 2010 na slavnostním vyhlášení, které proběhne v červnu v Brně.

Doporučujeme