Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - KOVO Junior 2010

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
01. 04. 2010
V polovině března se na Středním odborném učilišti ve Svitavách uskutečnil 10. ročník soutěže odborných dovedností KOVO Junior 2010. Soutěž určená pro žáky 3. ročníku oboru mechanik seřizovač proběhla pod hlavičkou celostátní soutěže řemeslných oborů „České ručičky“ a zúčastnilo se jí 14 žáků ze sedmi škol a učilišť z celé republiky.

Soutěžní den je rozdělen na dvě poloviny, 4 hodiny mají žáci na technickou přípravu a 4 hodiny na výrobu zadané součástky. V týmu jsou vždy dva žáci z jedné školy, jeden zpracovává výrobek na fréze, druhý na soustruhu.

Kvalitní příprava a možná i to domácí prostředí nakonec přineslo Janu Groulíkovi první místo, hned za ním se umístil Tomáš Navrátil taktéž ze svitavského učiliště. Vítězný žák převezme kromě věcných cen také zlatou plaketu soutěže České ručičky 2010 na slavnostním vyhlášení, které proběhne v červnu v Brně.

Doporučujeme