Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (868 hl.)
 
1x za týden (390 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (427 hl.)
 
1x za měsíc (417 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (448 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2550
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV - Hokejový turnaj Junior cup 2010

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
30. 03. 2010
Jarní počasí už vybízí k venkovním aktivitám, přesto v novobydžovském zimním stadionu bylo v sobotu 27. března pořádně rušno. Všem milovníkům hokeje připravili pořadatelé na závěr sezóny opravdový zážitek podpořený výbornou atmosférou.

Hokejového turnaje Junior cup 2010 se zúčastnilo pět mužstev. HC Chotěboř a HC SB Světlá nad Sázavou z Pardubického kraje, ze Středočeského přijeli hráči Stadionu Kutná Hora, Královéhradecký kraj zastupoval domácí Stadion Nový Bydžov a HC Uničov přijel z kraje Olomouckého. Od časných ranních hodin se odehrálo 10 zápasů, tedy hrálo se systémem každý s každým. Na stadionu jsme zastihli Petra Prajslera, bývalého hráče a trenéra Stadionu Nový Bydžov, který také pět let působil v zámoří. Zápasy se hrály na 2x 15 minut, a o dramatické okamžiky nebyla nouze. Byla vidět řada mimořádně vyrovnaných utkání, kdy o výsledku v mnoha případech rozhodovala vysloveně štěstěna. Ve večerních hodinách přišel čas vyhlášení výsledků a předání cen nejlepším. Toho se ujal Vladislav Špaček, člen Stadionu Nový Bydžov a legenda královéhradeckého hokeje Petr Prajsler. Nejlepším brankářem byl vyhlášen chotěbořský Filip Rauer, cenu za nejlepšího obránce si odnesl Adam Řezáč z Uničova, nejlepším útočníkem se stal Jiří Tvrdík ze Stadionu Kutná Hora, střelcem turnaje Jaroslav Doležal z HC SB Světlá nad Sázavou a cenu za nejužitečnějšího hráče převzal domácí Jan Udržal. Vítězství v turnaji zaslouženě získalo mužstvo HC SB Světlá nad Sázavou, které zvítězilo ve všech zápasech. Na druhé příčce se umístil celek HC Uničov a třetí místo patřilo mužstvu HC Chotěboř. Juniorům Stadionu Nový Bydžov patřilo se ziskem 2 bodů místo čtvrté. Jak hodnotil celý turnaj jeden z účastníků. Na závěr nezbývá než poděkovat všem sponzorům, kteří finančně i materiálně přispěli k realizaci tohoto turnaje, a hlavně celému organizačnímu týmu, který, společně s rodiči, výborně zajistil hladký turnajový průběh po celý sobotní den. 

Redaktor: David Vondrouš, Jitka Sochorová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme