Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (815 hl.)
 
1x za týden (346 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (385 hl.)
 
1x za měsíc (371 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (395 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2312
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Noc s Andersenem

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
29. 03. 2010
V Novém Bydžově se v pátek 26. března konala tradiční Noc s Andersenem. V jeden den v roce se pořádá takováto akce, a to v rámci výročí narození Hanse Christiana Andersena, což je 2. dubna. Děti, které se tohoto setkání účastnily v Novém Bydžově, měly připravený zajímavý program.  

  V podvečerních hodinách se byly podívat v psím útulku a po návratu měly z výletu něco nakreslit. Následovala malá beseda s dětmi, kdy se jich pracovnice knihovny ptala na jejich nejoblíbenější pohádku a na nejoblíbenější večerníček. S velkým nadšením děti odpovídaly také na hádanky. Pracovnice knihovny připravily pro děti překvapení, kterým byl stůl plný všelijakých dobrot. A děti byly z překvapení opravdu nadšené. Noc s Andersenem vymysleli pracovníci knihovny v Uherském Hradišti před deseti lety. Jelikož se akce setkala s úspěchem, postupně se v následujících letech přidávala další města. Nyní se Noc s Andersenem pořádá nejen v knihovnách, ale i v domovech dětí a mládeže, v nemocnicích, v družinách a v nízkoprahových centrech. V dnešní době se akce rozšířila i za hranice našeho státu. Po večeři děti vyráběly velikonoční dekoraci, ovečku z popcornu, aby se mohly rodičům pochlubit a obdarovat je. Při výrobě ovečky četly knihovnice dětem z knihy od Ivony Březinové Lentilka pro dědu Edu. Program byl vymyšlen dlouho do noci, ale naplánován byl i spánek. Akce končila kolem osmé hodiny ráno. Děti dostaly na památku pamětní list. 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová 

Doporučujeme