Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN - Indonéský večer v K-klubu

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
15. 03. 2010
Občanské sdružení Kintari ve spolupráci s Indonéským velvyslanectvím v Praze a městem Jičín pořádalo v pátek 12. března Indonéský večer v jičínském K- Klubu. Před začátkem samotného programu si lidé mohli prohlédnout a případně také zakoupit indonéské šperky, fotografie a obrázky namalované indonéskými dětmi. V těchto chladných dnech se návštěvníci přišli seznámit s exotickou Indonésií, s její kulturou a jejími zvyky.

Na úvod promluvila pracovnice městského úřadu pro komunikaci s veřejností Adéla Rulfová, která projevila potěšení nad hojnou návštěvností. Přivítala starostu města Martina Puše a kulturního atašé Indonéského velvyslanectví, kterým je Azis Nurwahyudi. K návštěvníkům promluvila také zakladatelka občanského sdružení Kintari  Jana Vozábová, která připomněla jejich práci, podporu školy na ostrově Lombok a zavzpomínala na rok 2008, kdy do Indonésie odjela největší sbírka do které se zapojilo i město Jičín. V programu se postupně představili členové občanského sdružení Kintari a Indonéského velvyslanectví, a přítomným návštěvníkům zatančili tance, které jsou tradiční pro určité ostrovy nebo oblasti v Indonésii. Zakladatelka Kintari návštěvníkům při komentované projekci fotografií blíže představila Indonésii. Promítnut byl také film Lombocké fragmenty, který zaznamenává průběh Kintari sbírky pro Lombok. Vzácným hostem byla slavná balijská tanečnice a profesorka  I Gusti Agung Ayu Oka Partini, která je v Čechách na měsíc, aby podpořila sdružení Kintari a indonéskou kulturu. S paní profesorkou si zatančila i její studentka Jana Vozábová. Indonésie se jako země návštěvníkům jistě líbila, a mnoho z nich možná začalo snít o dovolené v této krásné exotické zemi.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová
Doporučujeme