Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Ples Qanto s fotbalovým srdcem

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
08. 03. 2010
Vrcholem letošní plesové sezóny ve Svitavách se stal 12. reprezentační ples firmy Qanto v centru Fabrika 27. února. Programem se tentokrát hodně prolínalo téma fotbalu. Společnost Qanto totiž pořádá známý fotbalový turnaj, který se z malého podniku pro 3 týmy, během uplynulých 12ti let rozrostl na akci pro stovky fotbalistů a jeho význam už přesáhl hranice České republiky.

Celým večerem provázel Braňo Polák, filmový a divadelní herec, známý třeba z filmu Snowboarďáci a herečka Věra Vodičková. Věra v současnosti účinkuje hned v několika pražských muzikálech a objevila se také v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Mezi čestnými hosty plesu se kromě Vladimíra Šmicera objevili také čeští futsaloví reprezentanti Belej, Gerčák a Kroulík. Nejen oni obdivovali umění Heleny Kaiserové, která ukázala, že s fotbalovými míči se dá i žonglovat.

Kvality Qantocupu ocenili českomoravský a slovenský fotbalový svaz svým souhlasem, aby se turnaj od letoška konal jako otevřené mezinárodní mistrovství Čech, Moravy a Slovenska v malém fotbalu.

Reprezentační ples firmy Qanto do Fabriky přivedl řadu celebrit. Hlavní hvězdou hudebního programu se stal skladatel a zpěvák Miro Žbirka, který nabídl vynikající, téměř dvouhodinový koncert.

O půlnoci, po losování hlavní tomboly, proběhla také dražba lahve 15-leté whisky, která vynesla celých 21 tisíc korun. Celkový čistý výtěžek plesu ve výši téměř 40 tisíc korun bude věnován ve prospěch mládežnického fotbalu TJ Svitavy.

Doporučujeme