Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN - Nejsme neotesánci

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
05. 03. 2010
Biograf Český ráj v Jičíně přivítal ve čtvrtek 4. března jičínské žáky šestých tříd. Šesté třídy ze IV., III. a I. základní školy předvedly své scénky o společenském chování. Hned v úvodu pozdravila přítomné žáky a učitele ředitelka knihovny V. Čtvrtka v Jičíně Jana Benešová.

Akce se pořádala pod záštitou odborníka na etiketu Ladislava Špačka, který se ale nemohl dostavit, a spisovatelky Ivony Březinové, která měla po celou dobu čestné místo na pódiu. Přítomen byl také starosta Jičína Martin Puš. Mezi jednotlivými scénkami byla vždy připravena módní přehlídka, kterou připravily studentky krejčovského oboru ze Střední školy gastronomie a služeb z Nové Paky. Celou akcí provázely pracovnice knihovny Lucie Hnízdová a Alena Pospíšilová. První scénku předvedla IV. ZŠ pod vedením paní učitelky Kačírkové. Žáci předvedli nevhodné chování na koncertu, následoval výčet chyb a ukázka správného chování. Žáci svoji scénku zakončili módní přehlídkou společenského oblečení. Spisovatelka Ivona Březinová zhodnotila danou scénku a pak pódium na chvíli opět patřilo studentkám Střední školy gastronomie a služeb. S další scénkou přišli žáci III. ZŠ s paní učitelkou Provazníkovou. Tentokrát šlo o vhodné chování v autobusu. Všichni žáci za všech základních škol dostali knihy, na čemž se finančně podílelo Město Jičín. Paní učitelky, které scénky připravily, dostaly květiny a pamětní list. II. ZŠ se omluvila kvůli nemoci, ovšem žáci šestých tříd byli přítomni aspoň jako diváci a knihy dostali také. Poslední scénku předvedli žáci I. ZŠ pod vedením učitelek Jirsové a Machatové. Jednalo se o chování ve školní jídelně. Poslední módní přehlídka byla tentokrát doplněná o květiny, které připravila Střední zahradnická škola Kopidlno. Ředitelka knihovny Jana Benešová a za všechny ZŠ ředitel IV. ZŠ Zdeněk Procházka předali dárek a květiny spisovatelce Ivoně Březinové. Na závěr ještě zazněla tradiční společná píseň.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová
Doporučujeme