Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN - Nejsme neotesánci

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
05. 03. 2010
Biograf Český ráj v Jičíně přivítal ve čtvrtek 4. března jičínské žáky šestých tříd. Šesté třídy ze IV., III. a I. základní školy předvedly své scénky o společenském chování. Hned v úvodu pozdravila přítomné žáky a učitele ředitelka knihovny V. Čtvrtka v Jičíně Jana Benešová.

Akce se pořádala pod záštitou odborníka na etiketu Ladislava Špačka, který se ale nemohl dostavit, a spisovatelky Ivony Březinové, která měla po celou dobu čestné místo na pódiu. Přítomen byl také starosta Jičína Martin Puš. Mezi jednotlivými scénkami byla vždy připravena módní přehlídka, kterou připravily studentky krejčovského oboru ze Střední školy gastronomie a služeb z Nové Paky. Celou akcí provázely pracovnice knihovny Lucie Hnízdová a Alena Pospíšilová. První scénku předvedla IV. ZŠ pod vedením paní učitelky Kačírkové. Žáci předvedli nevhodné chování na koncertu, následoval výčet chyb a ukázka správného chování. Žáci svoji scénku zakončili módní přehlídkou společenského oblečení. Spisovatelka Ivona Březinová zhodnotila danou scénku a pak pódium na chvíli opět patřilo studentkám Střední školy gastronomie a služeb. S další scénkou přišli žáci III. ZŠ s paní učitelkou Provazníkovou. Tentokrát šlo o vhodné chování v autobusu. Všichni žáci za všech základních škol dostali knihy, na čemž se finančně podílelo Město Jičín. Paní učitelky, které scénky připravily, dostaly květiny a pamětní list. II. ZŠ se omluvila kvůli nemoci, ovšem žáci šestých tříd byli přítomni aspoň jako diváci a knihy dostali také. Poslední scénku předvedli žáci I. ZŠ pod vedením učitelek Jirsové a Machatové. Jednalo se o chování ve školní jídelně. Poslední módní přehlídka byla tentokrát doplněná o květiny, které připravila Střední zahradnická škola Kopidlno. Ředitelka knihovny Jana Benešová a za všechny ZŠ ředitel IV. ZŠ Zdeněk Procházka předali dárek a květiny spisovatelce Ivoně Březinové. Na závěr ještě zazněla tradiční společná píseň.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová
Doporučujeme