Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (595 hl.)
 
1x za týden (199 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (221 hl.)
 
1x za měsíc (205 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (235 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1455
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Pololetní koncert ZUŠ

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
24. 02. 2010
Na pololetní koncert Základní umělecké školy v Železném Brodě se mohli lidé přijít podívat v úterý 23. února. Nejlepší žáci a soubory hudebního oboru vystoupili v Městském divadle. Hned v úvodu promluvil ředitel ZUŠ Josef Hlubuček, který potom uváděl jednotlivá vystoupení během koncertu.

Na pódiu se střídali žáci od těch úplně nejmenších až po starší a zkušenější studenty. Díky tomu, že nevystupovali žádní profesionální hudebníci, ale děti, o to byl koncert milejší a cennější. Nervozita účinkujích byla někdy skutečně veliká, ale opravdu všichni dali do svých vystoupení maximum a předvedli výborné výkony. Pololetní koncert je čas a důvod k zastavení a bilancování. Žáci, a to i ti nejmenší, ukazují, co se za uplynulé měsíce naučili ve škole s dlouholetou tradicí. V hledišti byli převážně rodiče a další příbuzní účinkujících studentů, ale také ti, co mají rádi hudbu a přišli si poslechnout talentované železnobrodské žáky. Účinkujícím právem náležel velký potlesk diváků. Ti zhlédli celkem 20 různých vystoupeních včetně jednoho uměleckého přednesu. V závěru koncertu se představila Ludmila Brázdilová, která úspěšně složila talentové zkoušky a byla přijata na pardubickou konzervatoř. Železnobrodská základní umělecká škola má talentovaných studentů hned několik a stále sbírá různá ocenění. 


Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme