Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Masopustní průvod

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
17. 02. 2010
Tradiční masopustní průvod proběhl v úterý 16. února v Železném Brodě. Masky se začaly shlukovat před Domem dětí a mládeže Mozaika. Masopustní průvod organizuje Město Železný Brod ve spolupráci se Střední uměleckoprůmyslovou školou sklářskou. 

K vidění bylo nepřeberné množství různých masek, z nichž některé musely dát svým majitelům při výrobě opravdu hodně práce. Masopustního průvodu se mohl zúčastnit kdokoliv, a tak byly v průvodu zastoupeny všechny věkové kategorie. Během průvodu hrála hudba středověku, skupina Grál z Pardubic, která využívá repliky středověkých nástrojů tzv. šalmaje, cistry, středověké dudy apod. Průvod při průchodu městem budil opravdu zaslouženou pozornost. Masopustní veselí pokračovalo na Malém náměstí, kde byly připraveny stánky s tradičním občerstvením a s drobnými upomínkovými předměty. Všichni účastníci masopustu měli velmi veselou náladu, podpořenou skvělou hudbou a výbornými tanečnicemi. Krásné tradice se mají zachovávat, takže se příští rok určitě budeme moci těšit na další masopustní veselí.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová 

Doporučujeme