Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Ministr kultury podepsal Revitalizaci zámeckého návrší

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
15. 02. 2010
Ve středu 10. února přijel do Litomyšle ministr kultury Václav Riedlbauch. Jak už předtím ohlásily zprávy v tisku, měl se zde odehrát podpis dokumentu, který definitivně otevře cestu k zahájení obnovy zámeckého návrší.  

Na následující tiskové konferenci v zámeckém pivovaru proběhla prezentace projektu, na kterém se podílí několik architektonických týmů. Hlavním koordinátorem je Ivo Koukol. Jde o největší investiční akci v dějinách města Litomyšle. Celkem bude obnoveno 7 budov, nově řešeny budou 4 volné prostory. Jedná se tedy o zámecký pivovar, jízdárnu, kočárovnu, konírnu, piaristickou kolej a piaristický kostel, zámecký park, první a horní nádvoří a předzámčí. Z celkových nákladů 405 mil Kč jsou náklady IOP 399 miliónů a město Litomyšl se podílí 6 milióny.
Doporučujeme