Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (719 hl.)
 
1x za týden (290 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (326 hl.)
 
1x za měsíc (309 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (332 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1976
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Ministr kultury podepsal Revitalizaci zámeckého návrší

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
15. 02. 2010
Ve středu 10. února přijel do Litomyšle ministr kultury Václav Riedlbauch. Jak už předtím ohlásily zprávy v tisku, měl se zde odehrát podpis dokumentu, který definitivně otevře cestu k zahájení obnovy zámeckého návrší.  

Na následující tiskové konferenci v zámeckém pivovaru proběhla prezentace projektu, na kterém se podílí několik architektonických týmů. Hlavním koordinátorem je Ivo Koukol. Jde o největší investiční akci v dějinách města Litomyšle. Celkem bude obnoveno 7 budov, nově řešeny budou 4 volné prostory. Jedná se tedy o zámecký pivovar, jízdárnu, kočárovnu, konírnu, piaristickou kolej a piaristický kostel, zámecký park, první a horní nádvoří a předzámčí. Z celkových nákladů 405 mil Kč jsou náklady IOP 399 miliónů a město Litomyšl se podílí 6 milióny.
Doporučujeme