Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (868 hl.)
 
1x za týden (390 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (427 hl.)
 
1x za měsíc (417 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (448 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2550
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Vyhlášení sportovce města Jičína za rok 2009

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
02. 02. 2010
Tradiční slavnostní vyhlašování sportovce města Jičína za rok 2009 proběhlo v pondělí 1. února v Porotním sále jičínského zámku. Večerem provázel Miloslav Kůta, který v úvodu připomněl význam sportu, poděkoval za podporu městu a přivítal významné hosty, mezi kterými byli předseda okresní organizace Českého svazu tělesné výchovy Jičín František Vitoch a tajemník Václav Nidrle.

Jako další se slova ujal Petr Lisý, který děkoval sportovcům za vynikající reprezentaci města. K návštěvníkům promluvil také starosta Jičína Martin Puš, který projevil nadšení nad tím, že tak malé město má tolik úspěšných sportovců. Poté se již přistoupilo k vyhlašování v oblasti jednotlivců ve třech kategoriích. Kategorii do 14-ti let předával ceny senátor Jiří Liška. Na třetím místě skončil judista Jakub Zachoval, druhá byla Nikola Zlámalová – orientační běh a na prvním místě se umístil golfista Ondřej Lisý. Ceny v kategorii do 19-ti let předával předseda sportovní komise Petr Lisý. Na třetím místě byla basketbalistka Kateřina Vařechová, druhé místo obsadil judista Michal Vaníček a první skončil jeho bratr Tomáš Vaníček. Starosta Martin Puš předával ceny v kategorii dospělých, kde na třetím místě skončila Radka Brožková – orientační běh. Druhá byla Petra Šindelářová – lehká atletika a na prvním místě se umístila Dana Brožková – orientační běh. Za Anenské slatinné lázně Lázně Bělohrad předala vítězce poukaz na víkendový pobyt Jitka Ferbrová, předsedkyně představenstva Anenské slatinné lázně a.s. Oblast družstev měla také tři kategorie. Kategorii do 14-ti let vyhráli házenkáři HBC Continental Jičín – minižáci. V kategorii do 19-ti let první místo patřilo florbalistkám FBK Jičín – dorostenky a kategorii dospělých vyhráli  házenkáři HBC Ronal Jičín – muži A. Následovalo předání ceny za celoživotní práci pro sport, kterou získal Jindřich Vodička. Cenu předávali senátor Jiří Liška, místostarosta Ladislav Brykner a starosta Martin Puš. Pan Vodička si nemohl cenu ze zdravotních důvodů převzít, a tak ho zastoupil jeho syn.  K přítomným promluvil předseda okresní organizace Českého svazu tělesné výchovy František Vitoch. Popřál všem sportovcům úspěšný rok a aby všichni zažívali při sportu příjemné pocity. Vítězka kategorie dospělých Dana Brožková vylosovala společně s Petrem Lisým deset anketních lístků, jejichž majitelé obdrží permanentky na sportovní utkání. Na závěr večera proběhlo ještě hromadné fotografování všech oceněných.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme