Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (865 hl.)
 
1x za týden (387 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (426 hl.)
 
1x za měsíc (414 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (444 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2536
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Fotbalový turnaj mladších žáků Svitavy Cup 2010

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
21. 01. 2010
Svitavská hala Na Střelnici hostila o prvním lednovém víkendu fotbalový turnaj mladších žáků Svitavy Cup 2010. Druhého ročníku dvoudenního fotbalového maratónu se tentokrát zúčastnilo 11 týmů především z Brněnska a Svitavska. Město Svitavy zastupovaly v bojích o turnajovou trofej dva týmy Tělovýchovné Jednoty, tradičně rozdělené na tým A a B.

Tabulku základní skupiny tvořilo všech 11 týmů. Díky tomu, že hrál každý s každým, přehoupl se celkový počet odehraných utkání přes úctyhodnou 60ku. Svitavské béčko v těžké konkurenci spíše jen nabíralo zkušenosti. Se dvěma body za dvě remízy skončilo na posledním místě. Áčko si podle očekávání vedlo o dost lépe a probojovalo se mezi 4 nejlepší do semifinále.

Po prohraném zápase v semifinále dostal svitavský A tým šanci bojovat alespoň o třetí místo proti týmu 1.FC Brno. Právě z tohoto zápasu pocházejí naše záběry. Svitavy nastoupily v červených dresech. I přes rychlý nástup hostujícího týmu do vedení se na palubovce odehrával zajímavý souboj a nebyla nouze o tvrdé střety, hezké góly a vynikající zákroky brankařů. Bohužel ani za usilovné podpory publika nedokázal svitavský celek zvítězit a po prohře 5:2 obsadil v turnaji čtvrté místo.

Ve velkém finále proti sobě nastoupila dvě brněnská mužstva: Sparta Brno 98 a Svratka Brno. V jednoznačném utkání potvrdili hráči Svratky první místo ze základní skupiny a vítězství 3:0 jim vyneslo pohár za první místo v turnaji.

Tento turnaj posloužil svitavským mladším fotbalistům jako příprava na nadcházející druhou část sezóny krajského přeboru. V nejbližší době však odehrají ještě další přípravná utkání.

Doporučujeme