Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (725 hl.)
 
1x za týden (295 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (332 hl.)
 
1x za měsíc (314 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (338 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2004
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
12. 01. 2010
V pondělí 11. ledna bylo slavnostně otevřeno nové nízkoprahové zařízení pro děti a mládež v Novém Bydžově. Zařízení mohou navštěvovat všichni bez ohledu na svůj etnický a sociální původ ve věkovém rozmezí od 6 do 26 let.

Název zařízení je stylový a dobře zapamatovatelný, jmenuje se DoPatra. Na úvod přivítala všechny přítomné Štěpánka Holmanová, ředitelka obecně prospěšné společnosti Duha. V krátkém proslovu vyslovila přání, aby bylo zařízení hojně využíváno a aby splnilo svůj účel. K návštěvníkům promluvil také starosta Nového Bydžova Pavel Louda. Přivítal vzácného hosta - radního Královéhradeckého kraje Miroslava Uchytila a popřál nízkoprahovému zařízení hodně štěstí. Následovalo vystoupení tanečního kroužku Děti z města. Slavnostního přestřižení pásky se ujal starosta Pavel Louda a ředitelka Duhy Štěpánka Holmanová. Poděkování patří všem, kteří dělají něco pro děti. Jitka Boťánková, členka dozorčí rady obecně prospěšné společnosti Duha, děkovala starostovi za pomoc při realizaci a třem dámám, které mu v tom pomáhaly, paní Luskové, Česákové a Holmanové, dala květiny. O výzdobu v nízkoprahovém zařízení se postaraly děti, které chodily na doučování, a děti ze Základní školy praktické z Nového Bydžova. Na závěr opět  vystoupily břišní tanečnice. Nízkoprahové zařízení DoPatra nabízí například smysluplné trávení volného času, pomoc a poradenství ve složitých životních situacích a pomoc se školou.


Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme