Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - V Litomyšli parkují auta v podloubí

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
12. 01. 2010
Stejně jako v mnoha dalších městech, i v Litomyšli je stálý problém s parkovacími místy. Omezit počet aut trvale stojících na Smetanově náměstí měl i nový ceník parkovacích permanentek, jenže právě ten přivedl jednoho řidiče k svéráznému rozhodnutí zaparkovat auto v podloubí. Nutno ovšem říci, že to je podloubí jeho vlastního domu. Bydlí a podnikají tam jeho dcery. 

Nový ceník parkovacích permanentek říká, že osoby, které zde bydlí, zaplatí ročně za parkování na náměstí v Litomyšli 500 korun. Pan Skřiváček zde sice vlastní dům, ale trvalé bydliště má ve Sloupnici a automobily jsou vedeny na něj. Podle vyhlášky tedy nemůže využít slevu a za každou celoroční permanentku musí zaplatit plnou cenu, tedy 2000. A to se mu nechce.
Doporučujeme