Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Hokejový zápas HC Litomyšl - HC Světlá nad Sázavou

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
21. 12. 2009
V neděli 13. prosince nastoupili hráči HC Litomyšl k dalšímu utkání krajské ligy mužů. Krytý zimní stadion v Litomyšli tentokrát přivítal soupeře ze Světlé nad Sázavou.


1. třetina zápasu se nesla v klidném stylu, kdy oba týmy hrály opatrně ve snaze nedostat gól. Ve druhé třetině nedělního zápasu se hráči Světlé nad Sázavou projevovali aktivněji, více se pohybovali v obranném pásmu Litomyšle. Třetí třetina zápasu 13. prosince se značně lišila od prvních částí hry. Zpočátku měla sice Světlá opět převahu, ale brzy se karty obrátily.
Doporučujeme