Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (806 hl.)
 
1x za týden (343 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (383 hl.)
 
1x za měsíc (366 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (386 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2284
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Vánoce ve Svitavách

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
21. 12. 2009
Blížící se vánoční svátky v našem městě tradičně předznamenává akce nazvaná Vánoce ve Svitavách, která letos připadla na 6. prosince, tedy druhou adventní neděli. Jak se pomalu stává zvykem, program se letos opět rozšířil a navštívit jste tak mohli nejen Městské muzeum a galerii, ale taky divadlo Trám, Fabriku nebo třeba Muzeum Esperanta.

Vánoce ve Svitavách zahrnuly ve svém programu pečení vánočního cukroví, zdobení perníků, pletení vánoček, výrobu drobných vánočních dárků a také vánoční jarmark na náměstí Míru. To se i přes ne tak úplně vánoční počasí zaplnilo stánky s vánočním zbožím a nejrůznějšími pochutinami, k zahřátí určitě pomohla medovina nebo svařák. Asi největší novinkou oproti loňsku bylo zpřístupnění Fabriky, kde našli svoje místo nejen stánkaři, ale také děti, pro které zde byla připravena odpolední diskotéka.

Akce Vánoce ve Svitavách navazuje na tradici Vánoc v muzeu a nelze se tedy divit, že jedním z nejnavštěvovanějších míst bylo v neděli právě muzeum. Zde byly otevřeny všechny výstavy včetně Betlémů a patchworku, mohli jste si nechat vyrobit ozdoby podle vlastního vkusu, nebo třeba ochutnat hubník, který pro návštěvníky celý den pekl vedoucí odboru školství a kultury Městského úřadu ve Svitavách.

Doporučujeme