Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (868 hl.)
 
1x za týden (390 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (427 hl.)
 
1x za měsíc (417 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (448 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2550
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Cena města Jičína

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
16. 12. 2009
V porotním sále jičínského zámku proběhlo v úterý 15. prosince tradiční vánoční setkání zástupců města s představiteli kulturní, společenské a podnikatelské veřejnosti. Během večera byla také slavnostně předána Cena města Jičína za rok 2009.

Úvod vánočního setkání zahájili trubači, po kterých k přítomným promluvil starosta Jičína Martin Puš. Následovalo promítání filmu Proměny města Jičína v roce 2009 od Oldřicha Havlíčka. Po filmu k návštěvníkům promluvil místostarosta Jičína Richard Koníř, který připomněl význam kroniky Jičína a kronikářka města Eva Bílková předala zápisy do kroniky za rok 2008 starostovi města. Ze základní umělecké školy vystoupila Darina Stránská, která zahrála na flétnu a na klavír. Talentovaná mladá slečna vyhrála 1. místo ve hře na zobcovou flétnu v celostátním kole soutěže vyhlášené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a 3. místo ve hře na klavír v celostátní prestižní soutěži konané pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy. Následovalo podepsání smlouvy o partnerství mezi Jičínem a polským správním obvodem Swidnica, kterou zastupoval starosta polského správního obvodu Zygmunt Worsa. V krátkém proslovu poděkoval za výbornou spolupráci. Dále vystoupily vítězky celostátního kola soutěže v komorním zpěvu vyhlášené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky Daniela Jirsová, Ivana Tůmová a Aneta Klapková. Po krásném zpěvu přišlo na řadu vyhlášení nového držitele Ceny města Jičína za rok 2009. Plastiku akademické sochařky Niny Jindřichové dostal Josef Letošník. Pan Letošník zasvětil svůj život judu, v kterém dosáhl mnoha úspěchů a ocenění. Jeho zásluhou se dostalo jičínské judo na vrchol a jeho jméno je v českém sportu pro sportovní veřejnost pojmem. V proslovu Josefa Letošníka zaznělo poděkování mnoha lidem, především však děkoval své rodině a hlavně manželce. Starosta města na závěr poděkoval lidem, kteří pomohli uspořádat tento večer a popřál všem krásné Vánoce a šťasný nový rok 2010.


Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme