Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE – Předvánoční maraton

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
15. 12. 2009
Již 5. ročník Předvánočního maratonu proběhl v sobotu 12. prosince v Hořicích. Tradiční sportovní klání získává čím dál větší oblíbenost, svědčí o tom především vzrůstající počet soutěžních týmů. Letos se jich zúčastnilo 15. Soutěžní družstva jsou 5ti člená a smíšená. Sportovci se mezi sebou utkali ve třech disciplínách: v plavání, kuželkách a šipkách.

Předvánoční maraton pořádá Sportovní zařízení města Hořice ve spolupráci s firmou I+H Šubrovi, která zajišťuje poháry a zapůjčila automat na šipky. Organizačně se na maratonu podílejí také lidé z Auto moto klubu Hořice a ze Sportovního klubu kuželky Hořice. Pro vítěze byly připraveny poháry v čele s putovním pohárem a věcné ceny od sponzorů. Soutěžní družstva dokázala i mezi sportovním zápolením dělat legraci. V Předvánočním maratonu jde hlavně o to zasportovat si a pobavit se, což se letos opravdu podařilo. Letošní 5. ročník vyhrál tým Sokol B, druhý skončil tým Sokol A a na třetím místě se umístil tým Sportovní zařízení. Sláva vítězům, čest poraženým!

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová 

Doporučujeme