Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - 10 let od zápisu litomyšlského zámku na UNESCO

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
09. 12. 2009
4. prosince roku 2009 uplynulo přesně 10 let od chvíle, kdy byl zámecký areál v Litomyšli zapsán na seznam UNESCO. K výročí se v neděli 29. listopadu přímo na zámku v Kongresovém sále zámku uskutečnilo diskusní setkání s lidmi nejpovolanějšími.

Zdeňkem Novákem - prvním náměstkem ministra kultury ČR,  Ladislavem Krylem - ředitelem Národního památkového ústavu Pardubice,  Miroslavem Brýdlem - starostou města v době zápisu do UNESCO, Olbramem Zoubkem - jedním z tehdejších restaurátorů zámku a koordinátorem současného projektu Revitalizace Zámeckého návrší – Ivo Koukolem. Pro zámek je již připraven projekt na další období. Projekt byl již přijat na ministerstvu kultury a prošel přijímacím řízením. Jedná se o obnovu a revitalizaci památky tak, aby byla využita k budoucímu životu.
Doporučujeme