Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (717 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1969
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - 10 let od zápisu litomyšlského zámku na UNESCO

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
09. 12. 2009
4. prosince roku 2009 uplynulo přesně 10 let od chvíle, kdy byl zámecký areál v Litomyšli zapsán na seznam UNESCO. K výročí se v neděli 29. listopadu přímo na zámku v Kongresovém sále zámku uskutečnilo diskusní setkání s lidmi nejpovolanějšími.

Zdeňkem Novákem - prvním náměstkem ministra kultury ČR,  Ladislavem Krylem - ředitelem Národního památkového ústavu Pardubice,  Miroslavem Brýdlem - starostou města v době zápisu do UNESCO, Olbramem Zoubkem - jedním z tehdejších restaurátorů zámku a koordinátorem současného projektu Revitalizace Zámeckého návrší – Ivo Koukolem. Pro zámek je již připraven projekt na další období. Projekt byl již přijat na ministerstvu kultury a prošel přijímacím řízením. Jedná se o obnovu a revitalizaci památky tak, aby byla využita k budoucímu životu.
Doporučujeme