Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE – Adventní trhy

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
07. 12. 2009
Nakoupit vánoční dárky a nasát vánoční atmosféru mohli návštěvníci adventních trhů, které se konaly v sobotu 5. prosince v Hořicích. Pořadatelé se snažili, aby se na náměstí objevili převážně prodavači s tradičními staročeskými výrobky.

Na zaplněném náměstí se sešlo kolem sedmdesáti stánků. Připravené bylo také pódium, kde se od rána střídala různá vystoupení. Zazpívat vánoční koledy si lidé mohli například s folklórním souborem Hořeňák. Návštěvníkům pro zpříjemnění dne zahrála Hořická dechovka pod vedením Jana Bílka. Mezi nakupováním dárků mohli návštěvníci adventních trhů podpořit svým podpisem petici, která je proti zrušení víceletého gymnázia a proti sloučení Gymnázia a Střední odborné školy s Obchodní akademií. Adventní trhy přilákaly opět spoustu lidí. Zimní trhy se střídají s letními a návštěvníci by si jubilejní desátý ročník trhů neměli nechat ujít.


Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme