Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE – Adventní trhy

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
07. 12. 2009
Nakoupit vánoční dárky a nasát vánoční atmosféru mohli návštěvníci adventních trhů, které se konaly v sobotu 5. prosince v Hořicích. Pořadatelé se snažili, aby se na náměstí objevili převážně prodavači s tradičními staročeskými výrobky.

Na zaplněném náměstí se sešlo kolem sedmdesáti stánků. Připravené bylo také pódium, kde se od rána střídala různá vystoupení. Zazpívat vánoční koledy si lidé mohli například s folklórním souborem Hořeňák. Návštěvníkům pro zpříjemnění dne zahrála Hořická dechovka pod vedením Jana Bílka. Mezi nakupováním dárků mohli návštěvníci adventních trhů podpořit svým podpisem petici, která je proti zrušení víceletého gymnázia a proti sloučení Gymnázia a Střední odborné školy s Obchodní akademií. Adventní trhy přilákaly opět spoustu lidí. Zimní trhy se střídají s letními a návštěvníci by si jubilejní desátý ročník trhů neměli nechat ujít.


Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme