Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (717 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1969
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Skleněné betlémy

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
02. 12. 2009
Úvodní písní zahájili žáci 1. základní školy v Železném Brodě vernisáž výstavy s názvem Skleněné betlémy. Konala se v Městské galerii Vlastimila Rady v úterý 1. prosince. Starosta města Václav Horáček pronesl na úvod několik slov o výstavě a historii skla. Na vernisáži promluvila i spoluautorka výstavy Alena Kortanová.

Ojedinělá výstava skleněných betlémů se letos koná poprvé a je na ní možné vidět 48 betlémů, z toho 30 ze soukromých sbírek. Mezi exponáty je možné spatřit i kopii betlému, který byl věnován papežovi. K vidění jsou tu betlémy historické, takové, ve kterých můžete objevit i některé občany města, tak i novodobé, které vyrobili například studenti sklářské školy. Jedinečnou výstavu prezentující umění zdejších sklářů si rozhodně nenechte ujít. Navštívit ji můžete do 31. ledna 2010.

Redaktor: Veronika Zapadlová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme