Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Skleněné betlémy

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
02. 12. 2009
Úvodní písní zahájili žáci 1. základní školy v Železném Brodě vernisáž výstavy s názvem Skleněné betlémy. Konala se v Městské galerii Vlastimila Rady v úterý 1. prosince. Starosta města Václav Horáček pronesl na úvod několik slov o výstavě a historii skla. Na vernisáži promluvila i spoluautorka výstavy Alena Kortanová.

Ojedinělá výstava skleněných betlémů se letos koná poprvé a je na ní možné vidět 48 betlémů, z toho 30 ze soukromých sbírek. Mezi exponáty je možné spatřit i kopii betlému, který byl věnován papežovi. K vidění jsou tu betlémy historické, takové, ve kterých můžete objevit i některé občany města, tak i novodobé, které vyrobili například studenti sklářské školy. Jedinečnou výstavu prezentující umění zdejších sklářů si rozhodně nenechte ujít. Navštívit ji můžete do 31. ledna 2010.

Redaktor: Veronika Zapadlová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme