Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Koncert přední české ska skupiny Fast Food Orchestra

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
02. 12. 2009
Sál svitavské Fabriky čas od času nabídne také klubovější muziku. V polovině října zde vystoupil jeden z českých tahounů stylu ska, kapela Fast Food Orchestra. Nicméně, jak se znovu ukázalo, ani známé jméno a nízké studentské vstupné není ve svitavách zárukou byť průměrné návštěvnosti a tak se kapela musela spokojit zhruba se stovkou tanečníků. Dobrý pocit z vystoupení jim to však nezkazilo.

Fast Food Orchestra se zformovala v letech 1994-96 a o dva roky později začala vystupovat v klubech. Debutové album nazvané Fugison party vydala kapela v roce 2000 a po něm následovaly desky Lastfood a Mangrooves. Na albu Urban Menu z roku 2008 kapela uniká ze své žánrové škatulky a přidává prvky popu nebo dokonce punku. Nejnovější album nazvané Utsuki je tak již pátým počinem kapely.

I když se nové album oficiálně křtilo 14.října v pražském Lucerna Music Baru, proběhl křest i ve Svitavách. Ujal se ho Richard Hora, učitel místní Základní umělecké školy a nejčerstvější člen kapely v jedné osobě.

Fast Foodi za více než deset let aktivního vystupování objeli celou republiku a zahráli i na pódiích zahraničních klubů. Letos v létě odehráli přes 20 koncertů na festivalech jako třeba Rock for people, Mighty Sounds, Sázavafest nebo Pod parou v nedaleké Moravské Třebové.

Doporučujeme