Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Rozsvícení vánočního stromu

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
30. 11. 2009
Blížící se Vánoce v Jičíně tradičně předznamenává rozsvícení stromu na Valdštejnově náměstí. Letos to připadlo na pátek 27. listopadu. Připraven byl bohatý doprovodný program a stylové občerstvení.

Před Masarykovým divadlem začalo odpoledne rozsvěcením lampionů. Zároveň proběhla soutěž o nejkrásnější lampion vlastní výroby. Následně se všichni přesunuli na Valdštejnovo náměstí, kde program pokračoval. Připraveny byly stánky s vánočním zbožím. Návštěvníkům zahrála skupina Kantoři z Nového Bydžova. Promluvil také starosta města Martin Puš a popřál všem krásný advent. Zazpívat přišli také žáci ze Základní umělecké školy v Jičíně, kteří společně s ostatními odpočítali rozsvícení stromku. Vánoční strom na Valdštejnově náměstí je vysoký přibližně 10 m a dovezen byl z Robous.


Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Zbyněk Tůma, Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme