Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (727 hl.)
 
1x za týden (297 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (334 hl.)
 
1x za měsíc (316 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (340 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2014
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE - 105. narozeniny paní Fišerové

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
30. 11. 2009
V Hořicích se v pátek 27. listopadu konala oslava 105. narozenin Marie Fišerové, která je nejstarší občankou města i Královéhradeckého kraje. Právě na tento den bylo naplánované slavnostní otevření opravené Janderovy ulice.

K poslechu všem přítomným, ale především paní Fišerové, hrála Hořická dechovka pod vedením Jana Bílka. Pogratulovat paní Fišerové přijel i hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc, který se společně se starostou Hořic Ivanem Doležalem vydal domů za oslavenkyní. Marie Fišerová v Janderově ulici bydlí, proto jí byla zrekonstruovaná ulice symbolicky předána. Po slavnostním přestřižení pásky se všichni odebrali na radnici, kde bylo připraveno malé pohoštění. Hejtman Lubomír Franc dostal od Marie Fišerové tradiční Miletínské modlitbičky. Na radnici byly paní Fišerové předány krásné květinové koše od města Hořic a od firmy Hochtief, která je dodavatelem v projektu Hořice – město bez bariér. Oprava Janderovy ulice byla přáním Marie Fišerové. Paní Fišerová je velice přátelská a hlavně vitální dáma, nechce se tudíž ani věřit, že se narodila již v roce 1904 za vlády Františka Josefa I. a pamatuje obě světové války, vpád sovětských vojsk i všechny prezidenty. I my se připojujeme ke gratulacím a přejeme hodně zdraví.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová 

Doporučujeme