Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (393 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2300
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Světlo ve tmách Jakuba Kazdy

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
29. 11. 2009
V K-klubu v Jičíně se v pátek 27. listopadu konal hudební recitál Jakuba Kazdy spojený se křtem jeho nového CD s názvem Světlo ve tmách...možná ještě žije. Jakub Kazda je sedmnáctiletý student Lepařova gymnázia v Jičíně, který je zrakově a tělesně postižený, přesto dokázal společně se svým otcem připravit již druhé CD.

Jakub je velice nadaný zpěvák, který píše krásné básně a texty k písním. Mluveným slovem provázela Alena Pospíšilová. Během večera Jakuba průběžně doprovázela zpěvem Petra Zelingerová. Na housle hrál Jan K. Čeliš, na kontrabas Zdeněk Vágner a na kytaru Miroslav Kazda. Jakub Kazda měl na křtu tři kmotry. Jednou z nich byla jeho učitelka Zdeňka Svobodová, která Jakuba učí 7 let. Jakub Kazda zpíval poprvé na veřejnosti v 10 letech na prvním benefičním představení občanského sdružení Apropo. Jakubovy další kmotry a zároveň druhé učitelky zpěvu jsme se zeptali, jaký je Jakub žák. Třetím kmotrem nového CD byl ředitel Základní školy Bodláka a Pampelišky ve Veliši Jan Jiterský. Právě v nahrávacím studiu této školy nové CD vzniklo.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme